Kontakt

DSC02487

Buss

Torgallmenningen 1,
5014 Bergen

DSC00789

Ulriksbanen

Haukelandsbakken 40,
5009 Bergen

DSC02646
Tony Hutchinson
Daglig leder, Driftsleder
tony@ulriken643.no
+47 952 81 899
DSC02633
Mikael Sletten
Salgs- og Markedssjef
mikael@ulriken643.no
+47938 56 298
DSC02648
Ann Margareth Walaker Hutchinson
Sosiale Medier ansvarlig, Markedsfører
am@ulriken643.no
+47 469 86 059
DSC02638
Krysta Alexa Singh
Salgsansvarlig
krysta@ulriken643.no
+47 403 35 502
DSC02640
Anders Isager
Daglig Leder, Skyskraperen
anders@ulriken643.no
+47 900 24 859
DSC02627
Stig Erik Sellereite
Overordnet Restaurantsjef, Skyskraperen
stig@ulriken643.no
+47 908 64 200
MG_2214
Asgeir Walaker Hutchinson
Assisterende driftleder
asgeir@ulriken643.no
+47 479 21 860
DSC02655
Alexander Shestakov
Assisterende driftsleder
post@ulriken643.no
+47 536 43 643
Rate oss på Tripadvisor
TripAdvisor